• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

HP Compaq LA2205wg

Lazar Petrovic

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
04.12.2017.
Poruka
14
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Nakon sto sam odneo monitor na servis zato sto mu je izgorela jedna od 2 CCFL lampi monitor je radio normalno 2 dana i onda se desilo ovo. Stvarno na ovakav problem nikad nisam naisao i cak nigde na internetu nisam mogao da nadjem nekog sa slicnim problemom. Do graficke nije 100% s obzirom da slika izgleda sasvim normalno kada uradim screenshot i da meni monitora ima isti problem cak i kada je racunar iskljucen.
Zeleo bih samo da dodam da je broj ovih mrlja znatno manji kada imam jednobojnu pozadinu ili kada prelistavam sajtove koji imaju manje boja. Kada otvorim neku sliku kod koje je crna boja dominantna monitor se u potpunosti istripuje, tj. tada ne daje nikakvu sliku. Potrebno mi je samo da mi kazete kakav je kvar,koliko kosta da se popravi obicno(ako je to uopste moguce) i da li se vredi truditi oko ovog monitora ili da jednostavno skupim pare za bolji.
30232853_1269535993191057_1216274798_o.jpg
 

Djokara96

PCAXE Member
Učlanjen(a)
26.09.2017.
Poruka
383
Rezultat reagovanja
49
Moja konfiguracija
Ma prodaj to i kupi nesto malo bolje :)
 

peja81

Moderator
Učlanjen(a)
08.05.2009.
Poruka
9.668
Rezultat reagovanja
2.054
Moja konfiguracija
Baš će neko da kupi takav monitor.:D
 

peja81

Moderator
Učlanjen(a)
08.05.2009.
Poruka
9.668
Rezultat reagovanja
2.054
Moja konfiguracija
Nisam odgovorio tebi već Djokari. Ne, ne znam šta može da bude niti koliko košta, prvi put vidim ovakav problem. Da pitaš u tom servisu gde je već bio?
 
Vrh