• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

400x Rx 480

FILIP-M3

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
01.02.2016.
Poruka
75
Rezultat reagovanja
4
Moja konfiguracija
Nije troll tema uopste, sasvim je ozbiljan covek. Pa nemam 13 godina da se za***avam bezveze :) pitao sam informativno samo, ne bavim se ovim niti planiram. Malo sam u medjuvremenu iscitao ovde po forumu taj majning sta je i kako funkcionise skupo je to igranje tj ulaganje.. Njegova stvar ako hoce neka stavi i 1000 komada hangar neka sazida :D
 

5xeVo

PCAXE Member
Učlanjen(a)
24.01.2011.
Poruka
131
Rezultat reagovanja
24
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
hp probook 430 g3
CPU & cooler:
... :: e3-1225v2 / lcpower lc-cc-94
Motherboard:
... :: intel server board s1200kp
RAM:
... :: 2x8 ecc 1600
VGA & cooler:
... :: int.
Display:
iiyama 32''
HDD:
... :: ssd 120 / hdd 4+4 tb
Sound:
xonar dx / solo 2 :: -
Case:
... :: fd node 304
PSU:
... :: fd ion+ 660p
Mice & keyboard:
miks revolucija
Internet:
optika
OS & Browser:
... :: OMV
Other:
(:(:(:...ep830@x-fi za zen putešestvija...:):):)
Mislim da je ovo troll tema,
mos misliti 400 kartica, uz to 80 hiljaduvatnih napajanja, 80 ploca, 80 celerona ili pentiuma, 80 hard diskova, 80 plocica ram memorije po dva gigabajta, 400 rajzera za kartice I 80 improvizovanih kucista.
Nemojte se paliti dzabe na troll teme kada je odgovor bespotreban I uslovljen je svadjom.
I da je rekao 40 kartica je puno, al pa i da razumem.
Ne moze naci u Srbiji ni 4 te kartice sto mu trebaju.
Jedan od domaćih uvoznika napajanja je pre oko mesec dana prodao đuture cca 80 850+ W napajanja jednom kupcu. Napravi dalju računicu (broj grafika, matičnih...). Info je iz prve ruke.

Sent from my HM 1S using Tapatalk
 

ilbb

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
07.06.2013.
Poruka
2.251
Rezultat reagovanja
270
Moja konfiguracija
Puni su oglasi majning rigova, možda se prave rigovi za prodaju, svaki pohlepni laik se zaludio u "laku lovu" i sada hoće u majnere, na svakom ćošku se priča o majningu, a niko nema veze sa vezom.
 

gx-x

Display Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
7.548
Rezultat reagovanja
2.186
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Chernobyl
CPU & cooler:
Intel i7 9th gen / LFII 360
RAM:
16gb
VGA & cooler:
Gigabyte RX 5700 XT 8GB OC
Display:
AOC 27G2U/BK (LF1F)
HDD:
SSD
Sound:
Xonar U5, Monitor Audio, JBL 1202D
PSU:
Enermax Platimax D.F. 1200W
Mice & keyboard:
HyperX Alloy Origins Core + Razer Basilisk
Internet:
SBB kabl
OS & Browser:
Winjdows 10 Pro, FF
Jedan od domaćih uvoznika napajanja je pre oko mesec dana prodao đuture cca 80 850+ W napajanja jednom kupcu. Napravi dalju računicu (broj grafika, matičnih...). Info je iz prve ruke.

Sent from my HM 1S using Tapatalk
slabo slabo...Ako je kupac firma na koju mislim, to je otprilike jedna desetina napajanja koja su uzimali, ili je u pitanju neki miner patuljak :D
 
Vrh