• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Aqua Emperor mod

Nemos

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
16.08.2016.
Poruka
15
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Dante-pc
Motherboard:
ASUS piece of shit
HDD:
1,5 tb
OS & Browser:
win 10, chrome
Pozdrav svima sekirasi, ovako, ja imam jednu po mn dobru ideju za mod, ali ne mogu da vam pokazem u nekom 3d formatu ili nesto, jer nemam pojma to da radim. Imam ideju u glavi ali nemam materijala za to a i nema sanse to sam da uradim jer nisam bas siguran kako bi to ispalo kad bi sam to radio, pa mislim ako neko iz pcaxa vidi ovo pa mozda iz ove ideje stvarno ispadne neki dobar projekat.
Ovako mislio sam da kuciste bude nekog kvadratnog oblika ili oblika kvadra,da sa jedne strane kucista bude pleksiglas gde se mogu videti delovi unutar moda.
sa te iste strane da postoji taster za ukljucivanje koji bi svetleo plave boje kao i taster za restrart koji bi bio dosta manji. Takodje sa te strane da postoji i klasicni ulazi za sluske i 2 usb prikljucka. E sad glavna fora koja mi je pala na pamet je da se napravi efekat kao da svi delovi unutar moda stvaraju iluziju da su pod vodom, tj da lici na akvarijum. Da budu povezane pumpe za vodu i da voda bude obojena u plavo kao more, slcno kako je kod Proke crvena boja tecnosti. Takodje da postoje nekoliko ventila za vazduh unutar toga pa da kad se upali sam racunar da taj vazduh isppusta mehurice sve vreme i taj efekat bio delovao prilicno brutalno. Takodje da se stave led lampice koje sijaju plavo da bi efekat dosao do izrazaja. To je ukratko moja vizija tog moda, pa se nadam da neko ko ima sredstava da ce videti dobru ideju u ovom i zaista se nadam da iz ovog moze proizici nesto veliko.

Ovde je slika kako bi radilo to sa mehuricima samo da ispusta vazduh od dole i da postoje 2 ili vise ova pistolja :)


Pisite mi svoja misljenja o ovoj ideji :wave:
:sekira::sekira::sekira:
 
Vrh