• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Laptop BSOD clock_watchdog_timeout

Alafi

Newcomer
Učlanjen(a)
22.07.2023.
Poruka
1
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Pozdrav,jedino mi je ovde ostalo da potrazim pomoc
Juce sam uzeo hp victus 15 fa0046nm laptop koji ima i5-12450h,512gb ssd,2x8gb 3200mhz,rtx 3050
Instalirao sam win 11 jer nema drajvere za win 10 na njihovom sajtu,instalirao sam lol i csgo cisto da isprobam kako se krece fps jer je 144hz monitor pa da znam da li da skidam uopste nesto jace.
Divno je to sto mi se evo prvi put desilo pisajuci ovu temu,tj dok ne radim nista zahtevno da isto iskoci bsod sa errorom clock_watchdog_timeout,inace se to desavalo samo u lolu i kanteru i to kad god ne ocekujem.
Stvarno ne znam fix ovoga od svega sto ima na netu radio sam sfc scan memory diagnostic clean boot updateovao sam drivere windows ne znam sta mi je jos ostalo jedino mozda opet windows da uradim.
Ako je imao neko slicnih problema ili ako neko zna fix neka odreaguje bio bih zahvalan kad bih nasao ovome fix jer mi je zao vracati laptop dobar je samo eto ima ovaj problem
 
Vrh