• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Android Emulator, integracija u chrome....potreban za flac stream sa deezera....

pijani pacov

PCAXE Member
Učlanjen(a)
11.11.2017.
Poruka
350
Rezultat reagovanja
71
Moja konfiguracija
naime cilj mi je skinuti patchovanu verziju deezera i pokrenuti je kao aplikaciju u google chrome(ekstenzija). znam da je moguce ali ne uspeva mi nit sa arc welderom ni archon-om uz apk...sve po uputstvima uradim kao sa
ARChon Runtime for Chrome
pojavi mi se "sad puzzle piece" u chrome....
ukljucivao akceleraciju za webgl i vracao na starije verzije hroma...isto...
a emulatori mi se ne koriste....
Neki pisu da im uspeva sa intelom da amd zeza situaciju, ali ne verujem da je do toga. no ako neko ima intela, da proba iz hroma da učita pečovani deezer....
ps. znam da je pitanje malo van pravila foruma ali ne ostavljam link ka pira....riji i skidanju.....
I DA LI JE uopte moguce izvuci flac sa emuliranom android apk kao ekstenzijom u hromu?
hvala
 

Prilozi

pijani pacov

PCAXE Member
Učlanjen(a)
11.11.2017.
Poruka
350
Rezultat reagovanja
71
Moja konfiguracija
mada opet drugari, kako bi to radilo pitanje je.? upravo instalirao nox player.....troši solidnih 500MB rama....no, u odnosu na deezer metro windowsovu aplikaciju koju sam nekad koristio ovo je super....besplatan hifi.... sad da pazarim malo bolje zvucnike https://forum.sekira/images/smilies/smile.gif))
 

Uni

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
31.08.2018.
Poruka
2.469
Rezultat reagovanja
984
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Lenovo ThinkPad X250 - i5 5300U/8GB/256GB EVO 860/6 Cell
Mice & keyboard:
Bloody V7M & Stock Thinkpad X250 Keyboard
OS & Browser:
Windows 10 + Microsoft Edge | ArcoLinux + i3 + Mozilla Firefox Quantum
mada opet drugari, kako bi to radilo pitanje je.? upravo instalirao nox player.....troši solidnih 500MB rama....no, u odnosu na deezer metro windowsovu aplikaciju koju sam nekad koristio ovo je super....besplatan hifi.... sad da pazarim malo bolje zvucnike
))
MeMU ti je bolji od Noxa. Nox spijunira, mozda cak i vise od Windowsa. Bluestacks zaobidji, mada je on najsavrseniji trosi mnogo resurse. Ima jos krsh emulatora, ali sve u svemu MeMU ili BS ako ti ne smeta potrosnja. :)

Takodje mislim da Arc ne cuva state u kom se nalazi aplikacija nego moras iznova da se logujes i ne postoji opcija integracije google servisa.
 

pijani pacov

PCAXE Member
Učlanjen(a)
11.11.2017.
Poruka
350
Rezultat reagovanja
71
Moja konfiguracija
provereno najbolje resenje za free stream deezer u flac formatu je freezer aplikacija za windows! moguce je i preuzimanja muzike na hard.
FREE
ako ne nadjete aktuelnu verziju cimnite na pm
39700
 
Vrh