• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

ASUS predstavio ROG Strix GTX 1080

PCAXE_news

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
28.07.2009.
Poruka
5.785
Rezultat reagovanja
396
Moja konfiguracija


Kompanija ASUS je predstavila Strix grafičku kartu baziranu na GTX 1080 čipu. Nova karta je član i Republic of Gamers linije proizvoda, tako da nosi pedigre kvalitetnih komponenti i privlačnog gejmerskog dizajna. ASUS ROG Strix GTX 1080 dolazi sa fabričkom frekvencijama jezgra od 1607MHz kao osnovnu sa boostom do 1733MHz, a postiže 1898Mhz u Gaming modu i 1936Mhz u OC modu.

Novi dizajn krasi DirectCU III hladnjak sa 0dB profilom za ventilatore u idle režimu, Aura RGB osvetljenje za veći nivo prilagođavanja korisnikovom izboru boja i Super Alloy Power II komponente VRM sekcije radi boljih overklok dometa i dugovečnosti.

Opširnije...
 

Mi-Los

Banned
Učlanjen(a)
23.02.2016.
Poruka
331
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
Meni je ova GTX1080 Strix lepsi nego prosle godine.
Samo treba da vidimo kako ce sa strane izgledati, ili dve kada se stave.
Backplate je ekstra sa ROG Logom. Bice ovo rekordno profitabilna godina za NVIDIA i njene partnere.
 

Mi-Los

Banned
Učlanjen(a)
23.02.2016.
Poruka
331
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
Nasao sam Unboxing klip, :) Nasao sam ga....
Cak je i skida cooler covek lepo da pokaze...
Kazu da ce veliki klok biti.



Amerikanci placaju referentne GTX1080 tacno 570 eura.
Tj 640$. Blago njima. A Srbi zbog izuzetno visokih standarda i bogatog stanovnistva placaju 800eura.
Razlika je samo 330eura. Pa mi kao da smo Kuvajt. Kuvajski Seici...
 
Poslednja izmena:
Vrh