• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

BSOD Memory_Management

NjovakDjokovic

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
19.10.2015.
Poruka
43
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Potato Beaker
CPU & cooler:
Q9400 Core 2 Quad 2.66Ghz
Motherboard:
Asus P5B
RAM:
2x 4GB DDR2 400Mhz
VGA & cooler:
NVIDIA GeForce GT 520
Display:
Sony Bravia
HDD:
250GB HDD & 500GB HDD
Case:
Ne znam ovo
PSU:
Blueberry 560W
Mice & keyboard:
Standard Mice&Keyboard
Internet:
ADSL
OS & Browser:
Windows 10 & Mozilla Firefox
Other:
Other??!!
Pozz svima sa Foruma :)

U posljednje vrijeme na svom PC-u dobijam cesto Plave ekrane usred nekog procesa, bilo to surfanje na netu, igranje igrice ili instalacije nekog programa, komp pocne bas tesko da radi i treba mu vremena da se odradi neka funkcija ako ne uspe izbaci BSOD ako uspije da je odradi onda samo nastavi normalno da radi do nekog vremena. Kada dobijem Plavi ekran kod koji izbacuje je MEMORY_MANAGEMENT. Svee zivo sam testirao i probavao. Sve mi je Updejtovano na zadnju verziju, isao sam u Safe Mode pa radio razne Skenere preko CMD-a, radio razne Testove za RAM tako sto sam preko GIMPS Prime95 stresovao RAM medjutim nista se nije dogadjalo, takodje sam gledao temperaturu CPU oko 80% rada mu je temperatura 57 Stepeni C. Znam da mi BIOS nije Updejtovan na zadnju verziju ali mislim da to nije problem? PSU sam kupio pre par meseci i vjerujem da ima dovoljnu jacinu za sve komponente na racunaru. Ostavicu jos malo detalja o kompu pa ako mozete pomoci hvala vam mnoogo.

Windows version: Windows 10 , 10.0, build: 16299
Windows dir: C:\WINDOWS
Hardware: ASUSTeK Computer INC., P5B
CPU: GenuineIntel Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q9400 @ 2.66GHz Intel586, level: 6
4 logical processors, active mask: 15
RAM: 7515328512 bytes total
PSU: B560
GPU: Nvidia GeForce GT 520

Komp nije neka sila da jede zemlju ispred sebe ali za moje potrebe je odlican, ako me mozete savjetovati da jos neke testove odradim ili nesto slobodno recite da pokusam.

Whocrashed sam pokretao ali ne moze da nadje nikakve Dumpove o BSODu

Windows Defender koristim kao AV i nemam nista sa strane, pokretao sam ga nije nasao nista od Virusa posto sam Windows instalirao pre 3 dana...
 

NjovakDjokovic

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
19.10.2015.
Poruka
43
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Potato Beaker
CPU & cooler:
Q9400 Core 2 Quad 2.66Ghz
Motherboard:
Asus P5B
RAM:
2x 4GB DDR2 400Mhz
VGA & cooler:
NVIDIA GeForce GT 520
Display:
Sony Bravia
HDD:
250GB HDD & 500GB HDD
Case:
Ne znam ovo
PSU:
Blueberry 560W
Mice & keyboard:
Standard Mice&Keyboard
Internet:
ADSL
OS & Browser:
Windows 10 & Mozilla Firefox
Other:
Other??!!
Update: Sad mi izbacuje BSOD sa greskom CRITICAL_PROCESS_DIED...
 
Vrh