• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Corsair Ironclaw RGB wireless miš

jetkofy

Newcomer
Učlanjen(a)
28.11.2023.
Poruka
2
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Pozdrav ekipo, dobio sam mis od drugara. Medjutim on je izgubio usb za wireless pa ga koristim preko kabla. Zanima me da li
to moze naskoditi misu ili bateriji? Jer u njegovom softweru pise “charging”, kada ga koristim na kabl on mi je na off. Hvala na odgovoru unapred :thumb:
 

Gadoguz

PCAXE Member
Učlanjen(a)
19.05.2022.
Poruka
546
Rezultat reagovanja
674
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Ryzen 5 5600 & Thermalright Assassin Spirit 120 PLUS V2
Motherboard:
GIGABYTE B450 Aorus Elite (rev. 1.x)
RAM:
XPG GAMMIX D35 32GB (2x16GB) 3200 MT/s CL16
VGA & cooler:
GIGABYTE RX 6600 EAGLE 8G
Display:
GIGABYTE G27F 2
HDD:
WD Green M.2 240GB, Seagate BarraCuda 1TB 7200
Sound:
HyperX Cloud Stinger S
Case:
XPG VALOR MESH, Lian-Li 2x & Arctic 3x P12 PWM PST 120mm fans
PSU:
XPG PYLON 750W
Mice & keyboard:
ASUS TUF M3 & GLORIOUS GMMK 2 Compact TKL + GMMK Numpad
Internet:
Intel AX210, Optic 250/110 Mbps
OS & Browser:
Windows 11 Pro 23H2 & Edge
Nemaš razloga da brineš, svakako ćeš ga koristit konstantno na kabalu pa ti zdravlje baterije ne igra neku bitnu ulogu. Elem ni jedan uredjaj-aparat koji ima bateriju nebi trebalo da je konstantno priključen na "punjač" uzmimo za primjer stare modele laptopa, koji su imali lako dostupnu bateriju korisniku pa se mogla izvaditi i sačuvati ako se laptop često koristi priključen u struju, za zdravlje baterije je najbolje da se nikada ne prazni do kraja a takodje da nikada nije ni na 100%, ali sa druge strane je i potrošna roba pa se ne treba mnogo sekirati oko toga.
 

jetkofy

Newcomer
Učlanjen(a)
28.11.2023.
Poruka
2
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Nemaš razloga da brineš, svakako ćeš ga koristit konstantno na kabalu pa ti zdravlje baterije ne igra neku bitnu ulogu. Elem ni jedan uredjaj-aparat koji ima bateriju nebi trebalo da je konstantno priključen na "punjač" uzmimo za primjer stare modele laptopa, koji su imali lako dostupnu bateriju korisniku pa se mogla izvaditi i sačuvati ako se laptop često koristi priključen u struju, za zdravlje baterije je najbolje da se nikada ne prazni do kraja a takodje da nikada nije ni na 100%, ali sa druge strane je i potrošna roba pa se ne treba mnogo sekirati oko toga.
Planiram da ga koristim na usb-u wireless modu kada drugar pronadje usb koji je izgubio, zato sam i pitao
 
Vrh