• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Iskustva sa prodavnicama komp. opreme

Veljadin

PCAXE Member
Učlanjen(a)
25.03.2019.
Poruka
302
Rezultat reagovanja
312
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 5 5600x + LC-CC-120 RGB
Motherboard:
ASUS TUF Gaming B550 Plus
RAM:
Kingston 16GB (2x8GB) DDR4 3600MT/s CL17 FURY Beast Black RGB
VGA & cooler:
AMD Radeon™ RX 6700 XT Challenger D 12GB
Display:
AOC 24G2SPU/BK 23.8" 165Hz
HDD:
M.2 Adata XPG SX8200 Pro 512GB / SSD Kingston A400 240GB / SSD Crucial MX500 500GB / HDD 2TB
Case:
MS Industrial Winston
PSU:
Seasonic S12 ll 620W
Zasto doticni @Dom1nat0R nije reko da su posle treceg pokusaja dobili ispravan kljuc za COD, zasto nije napisao da su istom Fanti pretili, da su mu govorili da imaju jaku YouTube scenu i da ce ga ocrniti.

Zasto se iznose polovicni detalji i tako se stvara pogresna slika cele rasprave.
Dominator jeste napisao da su na kraju dobili ispravan kod.
 

Djolekg

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
31.08.2016.
Poruka
9.290
Rezultat reagovanja
5.385
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel i7 3770K(4.4ghz),-BeQuiet pure rock slim
Motherboard:
AsRock p67 pro
RAM:
hyperx fury 12 GB DDR3 1600 mhz cl10
VGA & cooler:
Sapphire Nitro + RX 580 4gb
Display:
Asus vg248qe 144hz
HDD:
hdd(wd blue 500gb),ssd(adata su650 240gb)
Sound:
Logitech G230
Case:
cooler master elite
PSU:
Corsair RM1000x
Mice & keyboard:
HyperX pulsefire fps pro,Cooler master Masterkeys Pro M,Podloga - Zowie G-SR
Internet:
sbb 150/10
OS & Browser:
windows 10 pro 64bit
Other:
xaomi redmi note 8 pro

Beosoft

Banned
Učlanjen(a)
15.08.2019.
Poruka
12
Rezultat reagovanja
4
Moja konfiguracija
Dominator jeste napisao da su na kraju dobili ispravan kod.
Jeste napisao ali sto nije to boldovao nego podpuno nebitne stvari je boldovao i pisao.

I za vas koji ne znate o cemu se na kraju radilo Fanta je prvi put trazio kod pa je dobio iskoristen, pa je i drugi put dobio ponovo iskoristen kod pa je i treci put direktora ipon centra cimao a ovaj je cimao nvidiu da mu posalju ispravan kod i tek tada je doslo sve na svoje.
 

Dom1nat0R

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
03.09.2015.
Poruka
13.001
Rezultat reagovanja
7.701
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel® Core™ i7-10700K / Arctic Liquid Freezer II 360
Motherboard:
ASUS Maximus XII HERO (WI-FI)
RAM:
G.SKILL tridentZ Black-White 32GB (2x16) DDR4 @3600MHz CL17 [F4-3600C17D-32GTZKW]
VGA & cooler:
AMD Radeon™ RX 7800 XT Phantom Gaming 16GB OC
Display:
LG Ultra Gear 27GN850-B [1ms,144Hz, Nano IPS]
HDD:
Samsung 860 PRO 256GB Samsung 860 EVO 500GB 2x Samsung 860 EVO 2TB WD Red 3TB
Sound:
ASUS Xonar Essence ONE / Cambridge Audio Azur 640A V2 / MA RX2+Pioneer TSW306C / Logitech Z906 [5.1]
Case:
Thermaltake Suppressor F51 [Window]
PSU:
Cooler Master V850 [Full modular]
Optical drives:
N/A
Mice & keyboard:
ASUS ROG Chakram / ASUS ROG Claymore [MX Brown] / Headset hyperX Cloud Alpha
Internet:
Optical fiber 350mbs/110mbs
OS & Browser:
Windows 10 Pro 64bit / Google Chrome
Other:
PlayStation 4 PRO CUH-7216B / TV Samsung UE50RU7022 50" 4K
Hm...veoma čudno...koliko pljuvanja na osnovu nečije povredjene sujete.

Dal se neko uopšte setio da piše Iponu i pita dal se zaista dobija taj kod i pod kojim uslovima?

Mnogo trabunjanja za neke koji ne znaju ništa o tom poslu i kako šta funkcioniše,...

Al evo malo da nekima prosvetlimo jadne izmučene zle mozgove....

Kad odete u Ipon i kupite kao obican prodavac sleduje vas kod za igricu jer je i na samom oglasu Ipona tako naznačeno.

Svaki region od Nvidije dobija odredjeni broj kodova za svoje trziste koje pokriva, odnosno uvoznici na osnovu uvežene kolicine dobijaju i odredjeni broj kodova...

Tog trenutka kada zatražite dokument za povrat poreza Ipon zna da to ne ostaje u Madjarskoj odnosno na lokaciji za koju je predvidjen taj kod,. i stoga ga i ne daje uz grafičke...

Kraj priče...

Pišite Iponu i baš me interesuje koji ćete odgovor dobiti...al naravno recite da ste iz Srbije i dal vam sleduje kod...

Drugo...nisam primetio da Fanta ima igde oglas za bilo koju igricu, pa stoga i ne mislim da prodaje kodove...jer bi ih imao na stotine na osnovu broja prodatih grafičkih.

Treće...verujem da će ovaj post biti jako brzo izbrisan, kao i u jos nekim slučajevima gde se čuje različito mišljenje ili još bolje suprotno onome koje odgovara moderatorima ovog sajta.

Sretno sa pokušajem linča Fante...razapnite ga na krst i spalite kao vešticu...
Dragan P. pa ti opet hoces ban :)

Treba malo bolje citati sta neko pise pa onda tek onda komentarisati.

Znam da nije iskustvo sa prodavnicom ali zelim da podelim negativno iskustvo koje je imao moj drugar sa najvecim dobavljacem komponenti kod nas. Copy paste cu sta smo pisali.

digital trigger ispao ***** prema nama,
pricacu ti sutra kada budes imao vremena
mene je blokirao digital trigger
napravio je veliko sranje
nije ispao covek
a dali smo mu preko 1000E
kupio drug komp kod njega ceo
i uz graficku karticu RTX 2060 bi se trebalo dobiti najnoviji call of duty
i umesto mi da dobijemo call of duty on uzeo kod za sebe
i aktivirao na njegovom accountu
a pricao je kako je kriv ipon i da trebamo da kontaktiramo nvidiu sto smo uradili posle toga smo kontaktirali nvidiu i oni su nam rekli da jetaj kod akvitiran 26 sto je pre nekoliko dana
i posle smo mu rekli da cemo da mu napravimo reklamu na yt kanalima ako nam ne da igricu i on je tu srao
zato sto je hteo da napravi pricu da ne postoji call of duty
i da ipon ne daje
a mi smo kontaktirali ipon i nvidiu
i na kraju ispalo da nam je on uzeo igricu posle toga nam dao kod koji je iskoriscen

i tu smo ga napeli
i imamo dokaze i sve
i na kraju dana je dao pravi kod i blokirao nas na kp
shvatili smo da on uzima za sebe igrice koje treba drugi ljudi da dobiju
i ne prica o tome
a ta igrica kosta 60E
sto nije za bacanje
znaci kada bi kupio neku novu RTX od njega ne bi dobio kod
nego bi on uzeo za sebe i to dodatno prodao da bi zaradio na tebi

znaci ono sto ti sleduje uz graficku ne dobijas
a njemu poslali kod na email
da tako proda 10 call of duty-a po 40E dobio bi 400E dodatno
a igrica kosta 60E
Ja cu samo reci da igra ne sleduje ne bi im nikad ni poslao. Nego im dao kod posle cimanja i cimanja.
Smesno je pricati da sam imao bilo kakvih benefita kod fante. Na osnovu cega si to rekao zivo me zanima. Coveka uopste ne poznajem licno. Covek i ne zna za mene niti da ga toliko hvalim na ovom forumu.
Nikad nista od njega nisam dobio. Svaki kupljeni hardver platio sam u punoj ceni kao sto bi prodao i nekom drugom. bzvze :) bas me zanima kakve sam to benefite imao jer i ja ne znam za to.
Fanta je od mene dobijao preporuku jer kad na forum dodje neko da pita za savet izbegavam da mu predlozim nekog za koga nisam 100% siguran da ga nece prevariti u prodaji. Za fantu sam mogao staviti glavu na panj da je posten i da radi poso kako treba.
Dakle da rezimiramo, ljudi su od mene dobijali preporuke za fantu samo jer sam bio siguran da ce biti ispodtovani maksimalno kao kupci.
Citam i ne verujemja imao benefite jbte gde odoste vi. Da sam imao bilo kakve benefite imao bi ih i dalje i sigurno ne bih pljuvao po coveku nego bih cutao o tome. A zasto bi cutao? Pa pogodi zasto, zato jer imam benefite.
 
Poslednja izmena:

Veljadin

PCAXE Member
Učlanjen(a)
25.03.2019.
Poruka
302
Rezultat reagovanja
312
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 5 5600x + LC-CC-120 RGB
Motherboard:
ASUS TUF Gaming B550 Plus
RAM:
Kingston 16GB (2x8GB) DDR4 3600MT/s CL17 FURY Beast Black RGB
VGA & cooler:
AMD Radeon™ RX 6700 XT Challenger D 12GB
Display:
AOC 24G2SPU/BK 23.8" 165Hz
HDD:
M.2 Adata XPG SX8200 Pro 512GB / SSD Kingston A400 240GB / SSD Crucial MX500 500GB / HDD 2TB
Case:
MS Industrial Winston
PSU:
Seasonic S12 ll 620W
Znači ugari su krivi i njihova kodovska mafija :thumb:
Šalu na stranu, nikad nećemo saznati šta se tu izdešavalo. Dok ne dobijemo od aktera afere lično neke podatke pa i onda kome da veruješ...
 

Dali

PCAXE Member
Učlanjen(a)
05.12.2015.
Poruka
487
Rezultat reagovanja
1.356
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Ryzen7 2700x / Brocken 3 Black Edition - Alpenföhn
Motherboard:
Asus Crosshair Hero VII wi-fi
RAM:
16GB G.Skill DDR4 3000
VGA & cooler:
SAPPHIRE Radeon RX 580 NITRO+ Special Edition 8GB
Display:
LG 29WK600-W & Samsung 40' UHD Smart tv
HDD:
Samsung 250 GB 970 evo,Transcend TS240GSSD220S,WDC WD30EZRX-00D8PB0,
Sound:
Logitech Z906
Case:
Cooler Master Stormtrooper
PSU:
THERMALTAKE Toughpower GF1 850W V2
Mice & keyboard:
Logitech K400r, A4Tech Bloody keyboard ,A4Tech Bloody R70 mouse,Logitech MX
Eh,ja kao madjar cu da ih pitam!
 

Beosoft

Banned
Učlanjen(a)
15.08.2019.
Poruka
12
Rezultat reagovanja
4
Moja konfiguracija
Dragan P. pa ti opet hoces ban :)

Treba malo bolje citati sta neko pise pa onda tek srati



Ja cu samo reci da igra ne sleduje ne bi im nikad ni poslao. Nego im dao kod posle cimanja i cimanja.
Slusaj ti mister vip - very important person ti koji su tu stari clan, koji vredis na ovom forumu nesto zato sto imas toliko lajkova na komentarima. Ti si bre niko i nista, jedna napacena dusa koja misli da je forum sve i koji pati da dobije vise ***eno zvanje moderatora da bi bio jos bitniji a ono najbitnije ne zna da objasni nista.

Ti kada se uvatis ko pijan plota da nekome predlazes nesto onda je to u svakom postu tomahawk ploca za koju inace treba da se flesuje bios dok za max varijante ne treba genije ali ne bitno je da se izbaci post i da se bude prvi koji je dao predlog sta da se kupi a sto nemas neke druge stvari u glavi to nije bitno.

Ti ces mi kazes da treba bolje da citam a veliki strucnjak predaze banditu ili o kome je vec bila rec da covek oce da kupi karticu a ti mu govoris da je ne prodaje ispod 110 evra ili vec koja je svota bila, onda jos jedan dokaz da ne citas je bilo oko one teme gde niko od vas nije skontao da je covek vec kupio procesor i maticnu ali ne bitno je da ste napravili toliku raspravu.

Ti nekome nesto pises. Znas ima zivota i van foruma a to sto sam uzeo da napisem post je zato sto si debil koji sere tamo gde jede. Bas me zanima hoces i dalje predlagati Fantu svima.
 

Dom1nat0R

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
03.09.2015.
Poruka
13.001
Rezultat reagovanja
7.701
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel® Core™ i7-10700K / Arctic Liquid Freezer II 360
Motherboard:
ASUS Maximus XII HERO (WI-FI)
RAM:
G.SKILL tridentZ Black-White 32GB (2x16) DDR4 @3600MHz CL17 [F4-3600C17D-32GTZKW]
VGA & cooler:
AMD Radeon™ RX 7800 XT Phantom Gaming 16GB OC
Display:
LG Ultra Gear 27GN850-B [1ms,144Hz, Nano IPS]
HDD:
Samsung 860 PRO 256GB Samsung 860 EVO 500GB 2x Samsung 860 EVO 2TB WD Red 3TB
Sound:
ASUS Xonar Essence ONE / Cambridge Audio Azur 640A V2 / MA RX2+Pioneer TSW306C / Logitech Z906 [5.1]
Case:
Thermaltake Suppressor F51 [Window]
PSU:
Cooler Master V850 [Full modular]
Optical drives:
N/A
Mice & keyboard:
ASUS ROG Chakram / ASUS ROG Claymore [MX Brown] / Headset hyperX Cloud Alpha
Internet:
Optical fiber 350mbs/110mbs
OS & Browser:
Windows 10 Pro 64bit / Google Chrome
Other:
PlayStation 4 PRO CUH-7216B / TV Samsung UE50RU7022 50" 4K
:troll: pa mene ne mozes da uvredis na taj nacin. Ne dotice me sta pricas. Ja sam izneo situaciju sa fantom i mislim da je ovo jako dobro sto sam uradio da bi ljudi videli malo i drugu stranu.
Imam ja zivot van foruma ne brini se ti za mene. Vidis da nisam bio na forumu zadnja 3 dana niti sam pisao mnogo. Sto se tice moderatora vec sam objasnio da me to uopste ne zanima jer mi je vec preko glave odrzavanje sopstvenog csgo servera i foruma na kome sam administrator a ne moderator. Tako da eto ako mislis da mi je cilj da se izivljavam na forumu kao moder, pogresio si.
A ti si ocigledno neko ko je jako blizak fanti pa ga sad ovde branis.
Drugar koji mi je sve ovo ispricao je jedan jako jako dobar momak i za 13 godina druzenja slagao me nikad nije. Mozes da branis fantu koliko god hoces.
Da li cu ga predlagati? NE. Buduci kupci dobijace od mene savet da kupe preko madjara i da gledaju cene gde je najjeftinije na kp. Sto se mene tice fanta je zavrsio za mene.
Jer pobogu malo je zaraditi 80 evra od prodaje rtx2060 kartice nego bogati daj da uzmem jos 60 za kod koji prodam od besplatne igre. Sramota. Koliko je prodao do sada verujem da je zaradio za jednu dobru kucu od 500 kvadrata u Novom Sadu. A cicijasi se za pislivih 50 evra od ljudi koji kupuju kod njega i koji su ko zna kojom teskocom dosli do para.
 

Beosoft

Banned
Učlanjen(a)
15.08.2019.
Poruka
12
Rezultat reagovanja
4
Moja konfiguracija
Naprotiv ja sam kod Fante ostavio najmanje para ali mi je smesno sto svi misle da je to lak posao i da on nema nikakvih problema. A isti niti ima neke koristi od mene kao ni ja od njega ali me nervira sto serete po njemu a svi ste imali koristi od kupovine preko Fante.

Svi ste kupovali daleko jeftiniju robu nego u prodavnicama, dobijali ste robu koja je namenjena za Evropsko trziste a ne skart koji nije prosao EU deklaraciju pa je dat zemljama koje ne podlezu EU deklaraciji pa tako mozemo da prodajemo robu sa nekim greskama koje jednostavno ne uticu na rad komponente ali kao takva nije po pravilima.

Pa ako je Fanta prodavao igre kako to da nikada niko nije video ni jedan kod kod njega na sajtu za bilo koju igru a ne samo za Call of Duty ili ce i tu sada da krenete teorije zavere da sremate kako je i na koji nacin prodavao igre koje je maznuo postenim kupcima grafickih kartica.
 

Pravda je spora

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
02.11.2019.
Poruka
10
Rezultat reagovanja
6
Moja konfiguracija
I dalje se iznose neproverene informacije i optužuju ljudi bez prethodne provere... a o blaćenju i da ne govorimo,...neki ljudi su podložni da ne razmišljaju svojom glavom a oni su tipičan i pravi materijal za rulju koja dovikuje i poziva na linč.

Ja željno iščekujem koji će odgovor dobiti DALI od Ipona ...pošto je naveo da je madjar...mislim da neće imati problema da lepo sroči pitanje zašto se srpskim kupcima izbegava davanje kodova za igrice i gde završavaju dotični kodovi koji su namenjeni da se dele uz grafičke...jer očigledno je da Ipon nešto radi sa tim kodovima čim ih ne daje uz račune koji su sa propratnom dokumentacijom za izvoz iz Madjarske. Verujte mi to su stotine komada...Ipon nešto muti po tom pitanju. Jer se uz običnu redovnu kupovinu grafičkih zaista dobija KOD. Ali uz izvoz...šipak. Možda još jedan način da se ponize kupci iz srbije i pokaže gde im je mesto. Istina i pravda je spora...ali uvek dostižna i neumoljiva.

Fanta ne da bi imao kuću od 500 kvadrata nego kompleks apartmana u grčkoj da je preprodao sve te kodove. A i kako da se proda nešto u tolikim kolicinama ako nema nigde informacije da se prodaje... pa ljudi...Srbija bi bila preplavljena tim kodovima. Ja nigde ne vidim da i jedan prodavac koji dovlači robu iz madjarske na svojim oglasima ima oglašen kod za igricu...nešto mi i to opet indikativno... napominjem KOD ZA IGRICU, a ne samu igricu koja se moze kupiti i prodavati ali na drugim mestima i u drugom obliku.

Kako to da ni ostali preprodavci robe iz madjarske ne daju kodove...verovatno zato sto i oni zadržavaju i preprodaju i svi odreda imaju kuce od 500 kvadrata... Dom1nat0R-e...očekivao sam malo više i dublje razmišljanje od tebe. Ali kad se sve svede...naravno da ćeš držati stranu svog drugara.

Ajmo Dom1nat0R-e...idemo...daj drva da izdeljemo dobar krst i da priheftamo Fantu i da ga pržimo dok ne ostane samo prah i pepeo od njega...i pozdravi drugara "influensera" koji hara na YouTube i pretnjama i ucenama rešava svoje frustracije.

Zaista sam mnogo više očekivao od pojedinih "iskusnijih" članova sa toliko postova i debelim iskustvom na ovom portalu.

Ne branim Fantu...ali daj da sačekamo par njih koji imaju "muda" da pišu Iponu i traže objašnjenje za ovu papazjaniju...

I dalje izazivam najglasnije linč mejkere da se obrate direktno Iponu...ajmooooo...idemo...majstori....
 

ilja.p

PCAXE Member
Učlanjen(a)
01.08.2018.
Poruka
544
Rezultat reagovanja
760
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
CPU AM4 AMD Ryzen 5 3600, 4.2GHz + NZXT Kraken X62
Motherboard:
MSI B450 Carbon PRO AC
RAM:
DIMM DDR4 2x8GB 3000MHz GSkill Trident Z RGB
VGA & cooler:
AMD Radeon RX480 4Gb Sapphire
HDD:
SSD SATA3 240GB Gigabyte + 1Tb Toshiba P300 + još 1Tb Toshiba P300
Sound:
Int
Case:
NZXT H500, Hue +
PSU:
Cooler Master M2 Pro 850W
Internet:
VDSL 20
OS & Browser:
Win 10 64bit/ Google Chrome

Beosoft

Banned
Učlanjen(a)
15.08.2019.
Poruka
12
Rezultat reagovanja
4
Moja konfiguracija


Jasno u oglasu stoji sta se prodaje,tako da,to tvoje kako ostali ne prodaju,ne pije(igrica stoji uz sve rtx karte)

A siguran sam da ih ima i jos
I na tarabi pise pi*ka pa hoces da kecas tarabu? Moze on da napise u svom oglasu sta hoce pa cak i da vraca jos 50 evra nakon kupovine samo da privuce musterije da od njega poruce robu a kada je jednom poruce e onda je kasno da se menja bilo sta. Jer kartica koju dobije ona radi ali kod za igru sigurno nece videti.
 

Dali

PCAXE Member
Učlanjen(a)
05.12.2015.
Poruka
487
Rezultat reagovanja
1.356
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Ryzen7 2700x / Brocken 3 Black Edition - Alpenföhn
Motherboard:
Asus Crosshair Hero VII wi-fi
RAM:
16GB G.Skill DDR4 3000
VGA & cooler:
SAPPHIRE Radeon RX 580 NITRO+ Special Edition 8GB
Display:
LG 29WK600-W & Samsung 40' UHD Smart tv
HDD:
Samsung 250 GB 970 evo,Transcend TS240GSSD220S,WDC WD30EZRX-00D8PB0,
Sound:
Logitech Z906
Case:
Cooler Master Stormtrooper
PSU:
THERMALTAKE Toughpower GF1 850W V2
Mice & keyboard:
Logitech K400r, A4Tech Bloody keyboard ,A4Tech Bloody R70 mouse,Logitech MX

Veljadin

PCAXE Member
Učlanjen(a)
25.03.2019.
Poruka
302
Rezultat reagovanja
312
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 5 5600x + LC-CC-120 RGB
Motherboard:
ASUS TUF Gaming B550 Plus
RAM:
Kingston 16GB (2x8GB) DDR4 3600MT/s CL17 FURY Beast Black RGB
VGA & cooler:
AMD Radeon™ RX 6700 XT Challenger D 12GB
Display:
AOC 24G2SPU/BK 23.8" 165Hz
HDD:
M.2 Adata XPG SX8200 Pro 512GB / SSD Kingston A400 240GB / SSD Crucial MX500 500GB / HDD 2TB
Case:
MS Industrial Winston
PSU:
Seasonic S12 ll 620W
Ljudi znaju da 90% robe stiže sa ipona , iz mađarske, ne iz kazakstana, pa očekuju da dobiju sve što ide u paketu, bez obzira šta u oglasu piše.
Greška na obe strane , kako god okreneš.
Uostalom možda i ne daju ovim našim švercerima te kodove svaki put, pošto ih znaju već. Ko šiša švercere, daće kod sestriću čistačice.
 
Poslednja izmena:

Beosoft

Banned
Učlanjen(a)
15.08.2019.
Poruka
12
Rezultat reagovanja
4
Moja konfiguracija
Ljudi znaju da 90% robe stiže sa ipona , iz mađarske, ne iz kazakstana, pa očekuju da dobiju sve što ide u paketu, bez obzira šta u oglasu piše.
Greška na obe strane , kako god okreneš.
Jeste stize sa IPON-a ali zar nikome nije palo na pamet da mozda je IPON taj koji drpise kodove i prodaje je ih na drugi nacin i time neko uzima kajmak sa mleka.
 

Veljadin

PCAXE Member
Učlanjen(a)
25.03.2019.
Poruka
302
Rezultat reagovanja
312
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 5 5600x + LC-CC-120 RGB
Motherboard:
ASUS TUF Gaming B550 Plus
RAM:
Kingston 16GB (2x8GB) DDR4 3600MT/s CL17 FURY Beast Black RGB
VGA & cooler:
AMD Radeon™ RX 6700 XT Challenger D 12GB
Display:
AOC 24G2SPU/BK 23.8" 165Hz
HDD:
M.2 Adata XPG SX8200 Pro 512GB / SSD Kingston A400 240GB / SSD Crucial MX500 500GB / HDD 2TB
Case:
MS Industrial Winston
PSU:
Seasonic S12 ll 620W
@Beosoft Da, upravo editovao post dok si ovo ispisao.
 

vladarko

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
07.01.2018.
Poruka
13.838
Rezultat reagovanja
9.212
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Ago Ao 192 Kurier
CPU & cooler:
Intel i9-10900 & Be quiet! Pure Rock 2 Black
Motherboard:
Asus Z490 Tuf Gaming Plus
RAM:
Patriot Viper 4 x 8 GB DDR4 3200 MHz
VGA & cooler:
Palit nVidia 3060 Ti 8 GB
Display:
27" AOC 27G2SPU/BK
HDD:
Kingston SKC2500 256GB
Sound:
Microlab MT280B, Sony WH-XB700
Case:
SilentiumPC Ventum VT2 TG + 3 x Bionix P120 PWM PST + 2 x Bionix P140 PWM PST
PSU:
XPG Core Reactor 650
Mice & keyboard:
Redragon Impact M908 & Cooler Master SK650 & Redragon Diti K585
Internet:
mts 400/100
OS & Browser:
Windows 11
Ljudi znaju da 90% robe stiže sa ipona , iz mađarske, ne iz kazakstana, pa očekuju da dobiju sve što ide u paketu, bez obzira šta u oglasu piše.
Greška na obe strane , kako god okreneš.
Uostalom možda i ne daju ovim našim švercerima te kodove svaki put, pošto ih znaju već. Ko šiša švercere, daće kod sestriću čistačice.
I ja sam na to pomislio, da Ipon ne daje, ali nisam znao da su u igri čistačica i njen sestrić!? :eek:
Šta nam rade?! :ludnica:

Bilo bi lepo čuti i drugu (švercersku) stranu, ovako imamo samo tužnu priču neispunjenih očekivanja, ali sa hepiendom.

(22:43) EDIT: zanimljivo, ali postaje zamorno, ode tema u ofsajd. :)
(23:41) EDIT: možda je Fanta misteriozni sestrić još misterioznije čistačice?! :confused:
 
Poslednja izmena:

Dali

PCAXE Member
Učlanjen(a)
05.12.2015.
Poruka
487
Rezultat reagovanja
1.356
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Ryzen7 2700x / Brocken 3 Black Edition - Alpenföhn
Motherboard:
Asus Crosshair Hero VII wi-fi
RAM:
16GB G.Skill DDR4 3000
VGA & cooler:
SAPPHIRE Radeon RX 580 NITRO+ Special Edition 8GB
Display:
LG 29WK600-W & Samsung 40' UHD Smart tv
HDD:
Samsung 250 GB 970 evo,Transcend TS240GSSD220S,WDC WD30EZRX-00D8PB0,
Sound:
Logitech Z906
Case:
Cooler Master Stormtrooper
PSU:
THERMALTAKE Toughpower GF1 850W V2
Mice & keyboard:
Logitech K400r, A4Tech Bloody keyboard ,A4Tech Bloody R70 mouse,Logitech MX
"Q: Why is GeForce Experience required to redeem a coupon code received along with a GPU purchase?
Game coupon codes offered as part of a qualifying GPU or PC purchase are intended for use by the purchaser. As part of the coupon redemption process, NVIDIA uses GeForce Experience to perform a hardware verification step to ensure the coupon code is redeemed on the system with the qualifying GPU. "

Tako da taj kod bas i ne moze svako da iskoristi...
 

Dom1nat0R

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
03.09.2015.
Poruka
13.001
Rezultat reagovanja
7.701
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel® Core™ i7-10700K / Arctic Liquid Freezer II 360
Motherboard:
ASUS Maximus XII HERO (WI-FI)
RAM:
G.SKILL tridentZ Black-White 32GB (2x16) DDR4 @3600MHz CL17 [F4-3600C17D-32GTZKW]
VGA & cooler:
AMD Radeon™ RX 7800 XT Phantom Gaming 16GB OC
Display:
LG Ultra Gear 27GN850-B [1ms,144Hz, Nano IPS]
HDD:
Samsung 860 PRO 256GB Samsung 860 EVO 500GB 2x Samsung 860 EVO 2TB WD Red 3TB
Sound:
ASUS Xonar Essence ONE / Cambridge Audio Azur 640A V2 / MA RX2+Pioneer TSW306C / Logitech Z906 [5.1]
Case:
Thermaltake Suppressor F51 [Window]
PSU:
Cooler Master V850 [Full modular]
Optical drives:
N/A
Mice & keyboard:
ASUS ROG Chakram / ASUS ROG Claymore [MX Brown] / Headset hyperX Cloud Alpha
Internet:
Optical fiber 350mbs/110mbs
OS & Browser:
Windows 10 Pro 64bit / Google Chrome
Other:
PlayStation 4 PRO CUH-7216B / TV Samsung UE50RU7022 50" 4K
@Pravda je spora
Druze jesi procitao sta mi je napisao drugar? Pa ne moram da pisem 3x :/
aj ponovicu

mi smo kontaktirali ipon i nvidiu
i na kraju ispalo da nam je on uzeo igricu posle toga nam dao kod koji je iskoriscen
i umesto mi da dobijemo call of duty on uzeo kod za sebe
i aktivirao na njegovom accountu

a pricao je kako je kriv ipon i da trebamo da kontaktiramo nvidiu sto smo uradili posle toga smo kontaktirali nvidiu i oni su nam rekli da je taj kod akvitiran 26 sto je pre nekoliko dana

Da skratim kontaktirali su i ipon i nvidia i rekli su da je kod iskoriscen.
Da li je toliko tesko shvatiti da trigger nije sveti archangel pa je bezgresan. Toliko svi gotive coveka da im je neshvatljivo da tako nesto moze da uradi.
Kratko i jasno zasto bi fanta uopste na kraju posle 2 dana cimanja ipak poslao kod ako je sve vreme bio ispravan? Dakle vido je da nema kud dao kod i blokirao mog drugara. Jednostavno je blokiraj svaku mogucu pretnju koja narusava odlican posao. ;)
Meni samo nije jasno zasto ga toliko branis? Ja kapiram da nam covek obezbedjue odlican hardver po odlicnim cenama ili bolje reci "odlicnim cenama" jer je najskuplji od konkurencije ali da ne idem dalje u to.
Necu ja da ga razvlacim na krst. Napravila se halabuka oko toga sto sam samo izneo negativno iskustvo sa prodavcem. Ne, drugar me sada laze da je njegov ortak izigran za Call of duti kod i da je na neki nacin pokraden. Ne znam zasto bi bilo ko tako nesto izmislio pogotovu drugar koji me zna 13 god.
Ako si ispravan onda ides do kraja. A ne ovim redom.

Evo ti kod (iskorisceno)
Evo ti ovaj (iskorisceno)
Ajde vise ti i taj tvoj kod evo ti treci (neiskoriscen) a evo ti i blok na kp i na viber. Pa fanta mi blokao drugara svuda gde je mogo i na kp i na viber, svuda. Ma necu se raspravljati jbte.
Na kraju krajeva kolega je postavio oglas gde se uz rtx karticu dobija i igra tako da ono vracanje pdv-a nema besplatan kod za taj region i sl ne pije vodu.
 
Poslednja izmena:

Beosoft

Banned
Učlanjen(a)
15.08.2019.
Poruka
12
Rezultat reagovanja
4
Moja konfiguracija
Ajde sada da se igramo detektiva, prvo kada je kartica porucena i kada je stigla kod drugara, onda ponovo posalji upit nvidiji i pitaj tacno kada je kod aktiviran, u koje vreme, kog datuma i iz koje zemlje je aktiviran.

Pa da vidimo ko tu stvarlo muti.

A inace Fanta je poznati gejmer i stremer i mozete ga svako vece od 20h-22h pratiti na YouTube.

Covek jedva ima vremena da bude sa porodicom a ne da ce vama da maazne kljuc i kako je reko @Dom1nat0R aktivirao ga na svom nalogu, kako vas dva genijalca iz fabrike kablova Leoni znate? Sta ste vi neki super tajni hakeri pa znate da ga je Fanta aktivirao?
 

Pravda je spora

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
02.11.2019.
Poruka
10
Rezultat reagovanja
6
Moja konfiguracija
Pa genijalno...eto nama rešenja.

Nek drugar "influenser" postuje odgovor iz Ipona...
 
Vrh