• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Koliki vam je BMI?

Koliki vam je BMI?


  • Ukupno glasača
    22

CAR

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
16.04.2009.
Poruka
1.694
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel® Core™ i7-920 @ 4.4GHz (21x210) HT-off / Noctua NH-D14
Motherboard:
Gigabyte EX58-UD5
RAM:
3x2GB Mushkin Blackline PC3-12800 CL7 1600MHz @ 1680MHz 7-9-7-24 1T
VGA & cooler:
PowerColor Radeon HD 5850 @ 950/1275MHz
Display:
Samsung SyncMaster T220
HDD:
Crucial RealSSD C300 128GB / Samsung Spinpoint F4EG 2TB
Sound:
Creative Labs Sound Blaster X-Fi Titanium Fatal1ty Pro Series / Logitech Z-5500 Digital
Case:
Cooler Master Cosmos S
PSU:
Cooler Master Real Power M1000
Optical drives:
Samsung SH-S203B
Mice & keyboard:
Logitech MX 1100 / Logitech Wave Keyboard
Internet:
aDSL 1024/128
OS & Browser:
Windows XP Professional Edition Service Pack 2 / Windows 7 Ultimate 64-bit
Other:
PowerColor TV Wonder 650 / Corsair Flash Voyager GTR 32GB / Apacer HT203 200X 1GB
Jeste,taj sam,uvali mi ga posteno:D:D:D
Ne kenjaj, jos sam ga i oprao, izgled'o je k'o nov :p
Pa bio sam i tad ogroman,tj bio sam jos veci,ali tesko da si mogo ista da vidis buduci da sam tad bio u fajerci:p:p
Istina, kao sto rekoh, zima bila, nije se mnogo toga moglo videt'... :)
Ma znam ja da vezbam,ostali delovi tela su ok,ramena i ruke savrsene,al ne mogu protiv genetike,tj sredjujem grudi polako,al kad bi napredovale ko ruke,imao bih vece sise od Cece Raznatovic:D:D:D:D
:d:d:d

Grudi su najgore za rad, znas i sam, genetika tu najvise mesa prste... najlakse se rade noge i ruke, to za dva meseca bude fantasticno, ali grudi... za***ano :)
 

warmaster

Moderator
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.687
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
4690k 4.5ghz 1.25v EK custom
Motherboard:
Gigabyte Z97n Gaming5
RAM:
eXceleram 2x4Gb
VGA & cooler:
Gigabyte gtx970 itx
Display:
LG 42" LW4500 3D SBS
HDD:
Seagate Barracuda ST3000DM001
Sound:
Storm Sirus/Telefunken TLX 22/4 on Telefunken TA750
PSU:
SilverStone Strider 650W Gold
Mice & keyboard:
G105 MW3, Logitech G5
OS & Browser:
Win7 x64
Other:
Take me to the hospital
Grudi i noge se najslabije rade ;) Tj treba ceo trening ostaviti za njih, bez mesanja drugih misicnih grupa :) Genetski mogu i ruke da ti se slabije razvijaju, sve zavisi, kao sto kazes genetika je cudo ;)
 

CAR

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
16.04.2009.
Poruka
1.694
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel® Core™ i7-920 @ 4.4GHz (21x210) HT-off / Noctua NH-D14
Motherboard:
Gigabyte EX58-UD5
RAM:
3x2GB Mushkin Blackline PC3-12800 CL7 1600MHz @ 1680MHz 7-9-7-24 1T
VGA & cooler:
PowerColor Radeon HD 5850 @ 950/1275MHz
Display:
Samsung SyncMaster T220
HDD:
Crucial RealSSD C300 128GB / Samsung Spinpoint F4EG 2TB
Sound:
Creative Labs Sound Blaster X-Fi Titanium Fatal1ty Pro Series / Logitech Z-5500 Digital
Case:
Cooler Master Cosmos S
PSU:
Cooler Master Real Power M1000
Optical drives:
Samsung SH-S203B
Mice & keyboard:
Logitech MX 1100 / Logitech Wave Keyboard
Internet:
aDSL 1024/128
OS & Browser:
Windows XP Professional Edition Service Pack 2 / Windows 7 Ultimate 64-bit
Other:
PowerColor TV Wonder 650 / Corsair Flash Voyager GTR 32GB / Apacer HT203 200X 1GB
Grudi i noge se najslabije rade ;) Tj treba ceo trening ostaviti za njih, bez mesanja drugih misicnih grupa :) Genetski mogu i ruke da ti se slabije razvijaju, sve zavisi, kao sto kazes genetika je cudo ;)
Des' teoreticar :D

Neeee, ti opet malo brkas pojmove, grudi i noge su *velike misicne grupe*, a kako se rade, to je vec nesto drugo... grudi tesko, tu nema price. Noge - peace of cake, raspalis cucanj k'o nezdrav, pa kad butine buknu, za mesec dana moras da kupujes nove pantalone ;)
Sto se mesanja tice, pa noge ionako ne mesas ni sa cim, tj. nemas sa cime da mesas :), kada radis noge, mozes i bilo sta drugo, nece im smetati, nisu direktno pogodjene. A grudi mnogi kombinuju sa bicepsom, to je poznato... mada meni ne lezi bas takav tip treninga, ja sam vise za jednu grupu misica po danu.

A i ruke su smesne za rad, biceps je mali misic, malo drndanja tegom i vec iskace lopta... :)
 

warmaster

Moderator
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.687
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
4690k 4.5ghz 1.25v EK custom
Motherboard:
Gigabyte Z97n Gaming5
RAM:
eXceleram 2x4Gb
VGA & cooler:
Gigabyte gtx970 itx
Display:
LG 42" LW4500 3D SBS
HDD:
Seagate Barracuda ST3000DM001
Sound:
Storm Sirus/Telefunken TLX 22/4 on Telefunken TA750
PSU:
SilverStone Strider 650W Gold
Mice & keyboard:
G105 MW3, Logitech G5
OS & Browser:
Win7 x64
Other:
Take me to the hospital
Ne pricam o "pogadjanju" nogu vec utrosku energije ;) A kao iskusni rekreativac u teretani bi trebao da znas to ;) Doduse grudi vec mogu sa bicepsom jer ti misici zajedno imaju utrosak energije kao da samo radis noge ;)
 

BEGINER

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
1.740
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5 4440 @ 3.10GHz
Motherboard:
ASUSTeK COMPUTER INC. Z97-K
RAM:
16,0GB Kingston Crveni txn Proka
VGA & cooler:
1023MB NVIDIA GeForce GTX 750
Display:
Neka 24orka, ocekuje se 32
HDD:
Patriot Blast ssd 240
Sound:
pojma neam
Case:
Xigmatek Elysium
PSU:
Seasonic 850w
Optical drives:
pojma neam
Mice & keyboard:
Logi i Logi svasta
Internet:
Ikom 200Mbita
OS & Browser:
Win 7 x64
Other:
MONEY & PUSSY LOVER
Ne kenjaj, jos sam ga i oprao, izgled'o je k'o nov :p

Istina, kao sto rekoh, zima bila, nije se mnogo toga moglo videt'... :)

:d:d:d

Grudi su najgore za rad, znas i sam, genetika tu najvise mesa prste... najlakse se rade noge i ruke, to za dva meseca bude fantasticno, ali grudi... za***ano :)
Salim se,misonja je kao nov;)

Sto se tice ovog sledeceg,zima je bila,da si me video u majci zgranuo bi se:d

Genetika u svemu vezano za bb ima najvecu ulogu,ali moze sa pravilnom ishranom i treningom da se dovede skoro do savrsenstva...Mada,parcija koja vam je genetski slaba(nekom ruke,nekom noge,nekom grudi:( ),jako je teska za vezbu(tj rad)i mora puno truda i muke da se ulozi u nju,ali sve moze da se sredi:)

Na kraju krajeva,kad popiz*im ima da odem i da ubacim silikone u sise:d:d:d:d
 

mINUS

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.353
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom II [email protected] + Prolimatech Megahalems
Motherboard:
Gigabyte GA-790XTA-UD4
RAM:
12GB DDR3 HyperX 1600
VGA & cooler:
MSI GTX660 Twin Frozr
Display:
Benq G2420HD 24"
HDD:
SSD 840EVO 250GB, 2x1TB Samsung
Sound:
Audigy 4 + Altec MX5021 + Sennheiser HD555@HD595
Case:
CM HAF932 + Zalman MFC1 Plus
PSU:
Chieftec APS-750C Modular
Optical drives:
Pioneer DVR-216D 20x DVD-RW
Mice & keyboard:
MS Sidewinder + Logitech ultraX
Internet:
30+ MGbit
OS & Browser:
Win 8.1 x64
Other:
Nexus 4
Grudi i biceps nebi trebalo da se rade u jednom treningu zato sto prilikom pumpanja grudi uglavnom koristis triceps pa bi taj misic i trebalo istrenirati do kraja.
 

Trogdor

PCAXE Member
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
286
Rezultat reagovanja
4
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom II X4 955 BE
Motherboard:
ASUS M3A78
RAM:
4GB DDR800
VGA & cooler:
GA 4850 Zalman edition
Display:
ASUS 222U
HDD:
640GB
Sound:
Integrated,NEO SWM22 Black
Case:
Aurora :)
PSU:
LC Power 550W
Optical drives:
Pioneer 112D
Mice & keyboard:
Logitech
Internet:
CABLE 6Mb/s
OS & Browser:
Win 7 64 Ultimate
Other:
Leadtek 2000 XP Expert
Ali batice ako ti je umoran triceps od vezbi za grudi,neces bas moci da ga istreniras dobro !
 

CAR

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
16.04.2009.
Poruka
1.694
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel® Core™ i7-920 @ 4.4GHz (21x210) HT-off / Noctua NH-D14
Motherboard:
Gigabyte EX58-UD5
RAM:
3x2GB Mushkin Blackline PC3-12800 CL7 1600MHz @ 1680MHz 7-9-7-24 1T
VGA & cooler:
PowerColor Radeon HD 5850 @ 950/1275MHz
Display:
Samsung SyncMaster T220
HDD:
Crucial RealSSD C300 128GB / Samsung Spinpoint F4EG 2TB
Sound:
Creative Labs Sound Blaster X-Fi Titanium Fatal1ty Pro Series / Logitech Z-5500 Digital
Case:
Cooler Master Cosmos S
PSU:
Cooler Master Real Power M1000
Optical drives:
Samsung SH-S203B
Mice & keyboard:
Logitech MX 1100 / Logitech Wave Keyboard
Internet:
aDSL 1024/128
OS & Browser:
Windows XP Professional Edition Service Pack 2 / Windows 7 Ultimate 64-bit
Other:
PowerColor TV Wonder 650 / Corsair Flash Voyager GTR 32GB / Apacer HT203 200X 1GB
Tacno tako, sjajno pogodjena poenta. Triceps i grudi nikako, tako dolazi do umora, a vrlo moguce i povrede.
Kada radis grudi, u velikoj meri su pogodjena i ramena, kao i triceps (tacnije, zavisi koja se vrsta vezbi za grudi radi, kao i pod kojim uglom). U svakom slucaju, triceps se umara, ne bi se smelo nikako raditi to istog dana, jer em sto moze doci do povrede (npr. padne sipka, posteno natovarena), em sto sam misic nece biti u mogucnosti da radi punom snagom, jer je vec umoran od prethodnih vezbi.
Uvek valja raditi vezbe sa tzv. antagonisticnim misicima, tj. misicima koji su "kontra" (biceps/triceps, grudi/ledja - guranje/vucenje tereta). Em sto nema rizika od povrede, em sto svaki radi punom snagom, i mogu bez problema da se rade do otkaza.

Grudi idu sa bicepsom, to je bilo odvajkada, i to moze, jer je biceps mali misic, u onosu na velike grudne... mada, meni bolje rezultate daju sasvim odvojene misicne grupe po danu, pa tako jedan dan idu grudi, drugi ledja (i tu ubacim noge), treci ramena i cetvrti samo ruke, biceps&triceps. (pa kad to bukne, ne mogu da se upakujem u rukave :d)

2 warmaster:
A, na to si mislio... OK teoreticar :D, ovaj put te nisam razumeo :)
 

BEGINER

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
1.740
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5 4440 @ 3.10GHz
Motherboard:
ASUSTeK COMPUTER INC. Z97-K
RAM:
16,0GB Kingston Crveni txn Proka
VGA & cooler:
1023MB NVIDIA GeForce GTX 750
Display:
Neka 24orka, ocekuje se 32
HDD:
Patriot Blast ssd 240
Sound:
pojma neam
Case:
Xigmatek Elysium
PSU:
Seasonic 850w
Optical drives:
pojma neam
Mice & keyboard:
Logi i Logi svasta
Internet:
Ikom 200Mbita
OS & Browser:
Win 7 x64
Other:
MONEY & PUSSY LOVER
Tacno tako, sjajno pogodjena poenta. Triceps i grudi nikako, tako dolazi do umora, a vrlo moguce i povrede.
Kada radis grudi, u velikoj meri su pogodjena i ramena, kao i triceps (tacnije, zavisi koja se vrsta vezbi za grudi radi, kao i pod kojim uglom). U svakom slucaju, triceps se umara, ne bi se smelo nikako raditi to istog dana, jer em sto moze doci do povrede (npr. padne sipka, posteno natovarena), em sto sam misic nece biti u mogucnosti da radi punom snagom, jer je vec umoran od prethodnih vezbi.
Uvek valja raditi vezbe sa tzv. antagonisticnim misicima, tj. misicima koji su "kontra" (biceps/triceps, grudi/ledja - guranje/vucenje tereta). Em sto nema rizika od povrede, em sto svaki radi punom snagom, i mogu bez problema da se rade do otkaza.

Grudi idu sa bicepsom, to je bilo odvajkada, i to moze, jer je biceps mali misic, u onosu na velike grudne... mada, meni bolje rezultate daju sasvim odvojene misicne grupe po danu, pa tako jedan dan idu grudi, drugi ledja (i tu ubacim noge), treci ramena i cetvrti samo ruke, biceps&triceps. (pa kad to bukne, ne mogu da se upakujem u rukave :d)

2 warmaster:
A, na to si mislio... OK teoreticar :D, ovaj put te nisam razumeo :)
Nemam sta da dodam:)

Vidi se da se ucilo i da se sprema neko veliko iznenadjenje:D

Vec vidim titulu:"Car,PCaxe Body Building Champion":d:d:d

Jedino sto mogu da dodam,jeste da mogu grudi i triceps zajedno(ja sam ih radio),ali iskljucivo na definiciji i sa malim kilazama,da ne bi doslo do povrede kao sto je gore vec navedeno...
Inace najaci treninzi i najbolji rast i cvrstina i sve je,da se razdvoje grupe(jedna miisicna parcija dnevno)
Takodje Car-e trebo bi da razdvojis noge i da njima posvetis jedan trening jer su noge takodje ogromna parcija i kompleksna,lako se one duju,ali jako tesko se seku:)

Toliko do daljnjeg:d
 

Trogdor

PCAXE Member
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
286
Rezultat reagovanja
4
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom II X4 955 BE
Motherboard:
ASUS M3A78
RAM:
4GB DDR800
VGA & cooler:
GA 4850 Zalman edition
Display:
ASUS 222U
HDD:
640GB
Sound:
Integrated,NEO SWM22 Black
Case:
Aurora :)
PSU:
LC Power 550W
Optical drives:
Pioneer 112D
Mice & keyboard:
Logitech
Internet:
CABLE 6Mb/s
OS & Browser:
Win 7 64 Ultimate
Other:
Leadtek 2000 XP Expert
Hm mozda i ja pocnem da treniram po jedan misic na dan da vidimo kakve ce rezultate dati taj trening... mada ,negde sam procitao da je za najbolje rezultate potrebno trenirati jedan misic dva puta nedeljno... nisam pametan :cool: Jednom sam procitao u men`s healthu da ako radite dva velika misica na jednom treningu,to povecava nivo testosterona,pa samim tim podstice rast tih misica,tako da po tome CAR postupa dobro time sto radi ledja i noge u jednom treningu ;)
 
Poslednja izmena:

Shiki

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
1.609
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
.
RAM:
4GB DDR3 1066MHz
Display:
LG LC55 42"
HDD:
Kingston V+ 128GB|WD GREEN 1TB (Icy Box)| 160GB WD Passport
Sound:
Logitech Z5500
Mice & keyboard:
Apple Magic Mouse|Apple Wireless Keyboard
Internet:
Cable 8096/384
OS & Browser:
Snow Leopard 10.6.6 :)
Other:
Macbook White Unibody
Dok sam vezbao radio sam svaki dan jednu grupu mishica + na kraju nedelje trening bez tegova + noge poshto noge nisam znao gde da ubacim, i mogu reci da je to jako lepo funkcionisalo. :)

Sad trenutno treniram japanske mishice pa sam ispao iz forme :)

:wave:
 

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
Grudi i noge se najslabije rade ;) Tj treba ceo trening ostaviti za njih, bez mesanja drugih misicnih grupa :) Genetski mogu i ruke da ti se slabije razvijaju, sve zavisi, kao sto kazes genetika je cudo ;)
Des' teoreticar :D

Neeee, ti opet malo brkas pojmove, grudi i noge su *velike misicne grupe*, a kako se rade, to je vec nesto drugo... grudi tesko, tu nema price. Noge - peace of cake, raspalis cucanj k'o nezdrav, pa kad butine buknu, za mesec dana moras da kupujes nove pantalone ;)
Sto se mesanja tice, pa noge ionako ne mesas ni sa cim, tj. nemas sa cime da mesas :), kada radis noge, mozes i bilo sta drugo, nece im smetati, nisu direktno pogodjene. A grudi mnogi kombinuju sa bicepsom, to je poznato... mada meni ne lezi bas takav tip treninga, ja sam vise za jednu grupu misica po danu.

A i ruke su smesne za rad, biceps je mali misic, malo drndanja tegom i vec iskace lopta... :)
Ne pricam o "pogadjanju" nogu vec utrosku energije ;) A kao iskusni rekreativac u teretani bi trebao da znas to ;) Doduse grudi vec mogu sa bicepsom jer ti misici zajedno imaju utrosak energije kao da samo radis noge ;)
Hm mozda i ja pocnem da treniram po jedan misic na dan da vidimo kakve ce rezultate dati taj trening... mada ,negde sam procitao da je za najbolje rezultate potrebno trenirati jedan misic dva puta nedeljno... nisam pametan :cool: Jednom sam procitao u men`s healthu da ako radite dva velika misica na jednom treningu,to povecava nivo testosterona,pa samim tim podstice rast tih misica,tako da po tome CAR postupa dobro time sto radi ledja i noge u jednom treningu ;)
A realno i nema kosu, tj. procelav je! Tako da je ta teorija o testosteronu vrlo moguca ;)

:D :d :D
 

CAR

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
16.04.2009.
Poruka
1.694
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel® Core™ i7-920 @ 4.4GHz (21x210) HT-off / Noctua NH-D14
Motherboard:
Gigabyte EX58-UD5
RAM:
3x2GB Mushkin Blackline PC3-12800 CL7 1600MHz @ 1680MHz 7-9-7-24 1T
VGA & cooler:
PowerColor Radeon HD 5850 @ 950/1275MHz
Display:
Samsung SyncMaster T220
HDD:
Crucial RealSSD C300 128GB / Samsung Spinpoint F4EG 2TB
Sound:
Creative Labs Sound Blaster X-Fi Titanium Fatal1ty Pro Series / Logitech Z-5500 Digital
Case:
Cooler Master Cosmos S
PSU:
Cooler Master Real Power M1000
Optical drives:
Samsung SH-S203B
Mice & keyboard:
Logitech MX 1100 / Logitech Wave Keyboard
Internet:
aDSL 1024/128
OS & Browser:
Windows XP Professional Edition Service Pack 2 / Windows 7 Ultimate 64-bit
Other:
PowerColor TV Wonder 650 / Corsair Flash Voyager GTR 32GB / Apacer HT203 200X 1GB
Nemam sta da dodam:)

Vidi se da se ucilo i da se sprema neko veliko iznenadjenje:D
Ah, nakon 9 *konstantnih* godina teretane, nesto je i uslo u glavu :)

Vec vidim titulu:"Car,PCaxe Body Building Champion":d:d
:D:D

Ma jok, ja radim za svoju dusu... i zeMske! :p
To ostavljam tebi, ti rece da si "amateur bodybuilder" ;)
Jedino sto mogu da dodam,jeste da mogu grudi i triceps zajedno(ja sam ih radio),ali iskljucivo na definiciji i sa malim kilazama,da ne bi doslo do povrede kao sto je gore vec navedeno...
Ma OK, ali to ne racunam kao "ozbiljan rad" :)... sto kazes, definicija moze, ali ne i zajedno kada se tovare kilaze.
Inace najaci treninzi i najbolji rast i cvrstina i sve je,da se razdvoje grupe(jedna miisicna parcija dnevno)
Takodje Car-e trebo bi da razdvojis noge i da njima posvetis jedan trening jer su noge takodje ogromna parcija i kompleksna,lako se one duju,ali jako tesko se seku:)

Toliko do daljnjeg:d
Samo da napomenem, ne radim ja noge :)
Imam genetski jake, na caleta... a i fudbal prethodnih 28 godina, sto kroz treniranje, sto kroz turnire i obicno pikanje po kraju je ucinio svoje :)

Radim samo sut, na masini, cisto za malo definicije/mase (ako moze definicija sa 100 kila na spravi :d) u predelu kvadricepsa... a i to pre svega sto sam imao gadnu povredu kolena.
Cucanj sam poslednji put radio pre tri-cetiri godine, i to mesec i po dana, i tako me je brzo&dobro pogodilo, da sam jedva usao u pantalone jureci na neki kolokvijum (a nijedne druge ciste :p). Od tada, vise ne radim cucanj :)
Tako da, samo sut, i to kada 'vatam pauzu za ledja, posto su sprave na istom nivou u teretani :)


2 Trogdor:
Da, dva puta nedeljno... ali koliko puta onda da ides u teretanu, 8 puta nedeljno? :D
Mnogo to oduzima vremena... a takodje, postoji i nesto sto se zove "pretreniranost". Valja misic i da odmori malo :)
 

Trogdor

PCAXE Member
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
286
Rezultat reagovanja
4
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom II X4 955 BE
Motherboard:
ASUS M3A78
RAM:
4GB DDR800
VGA & cooler:
GA 4850 Zalman edition
Display:
ASUS 222U
HDD:
640GB
Sound:
Integrated,NEO SWM22 Black
Case:
Aurora :)
PSU:
LC Power 550W
Optical drives:
Pioneer 112D
Mice & keyboard:
Logitech
Internet:
CABLE 6Mb/s
OS & Browser:
Win 7 64 Ultimate
Other:
Leadtek 2000 XP Expert
2 Trogdor:
Da, dva puta nedeljno... ali koliko puta onda da ides u teretanu, 8 puta nedeljno? :D
Mnogo to oduzima vremena... a takodje, postoji i nesto sto se zove "pretreniranost". Valja misic i da odmori malo :)
Slazem se s tim naravno ! A i lako je onom ko ima vremena,i gomilu hemije na raspolaganju,takvima pretreniranost ne predstavlja problem :D
 

warmaster

Moderator
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.687
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
4690k 4.5ghz 1.25v EK custom
Motherboard:
Gigabyte Z97n Gaming5
RAM:
eXceleram 2x4Gb
VGA & cooler:
Gigabyte gtx970 itx
Display:
LG 42" LW4500 3D SBS
HDD:
Seagate Barracuda ST3000DM001
Sound:
Storm Sirus/Telefunken TLX 22/4 on Telefunken TA750
PSU:
SilverStone Strider 650W Gold
Mice & keyboard:
G105 MW3, Logitech G5
OS & Browser:
Win7 x64
Other:
Take me to the hospital
Pa da. Najbolji trening je trening od 5 puta nedeljno, tipa pon - petak, a subota i nedelja dani za rast i izgradnju misica..
 

Shiki

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
1.609
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
.
RAM:
4GB DDR3 1066MHz
Display:
LG LC55 42"
HDD:
Kingston V+ 128GB|WD GREEN 1TB (Icy Box)| 160GB WD Passport
Sound:
Logitech Z5500
Mice & keyboard:
Apple Magic Mouse|Apple Wireless Keyboard
Internet:
Cable 8096/384
OS & Browser:
Snow Leopard 10.6.6 :)
Other:
Macbook White Unibody
Ponedeljak - Grudi
Utorak - Ledja
Sreda - Ramena
Cetvrtak - Pauza
Petak - Bidza/tridza
Subota - Trening bez tegova + noge
Nedelja - Pauza..

Trening mi je sastavljao Sreten (glavni trener u interventnoj), za 2 meseca sam nabio jedno 6-8 kg mishicne mase, sav sam bio shto kazu kao da su me pcele izujedale :), posle toga more i nishta od vezbanja :)

Probao sam razne druge nacine vezbanja i ovaj je dao ubedljivo najvishe efekta za vrlo kratko vreme ;)

:wave:
 

BEGINER

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
1.740
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5 4440 @ 3.10GHz
Motherboard:
ASUSTeK COMPUTER INC. Z97-K
RAM:
16,0GB Kingston Crveni txn Proka
VGA & cooler:
1023MB NVIDIA GeForce GTX 750
Display:
Neka 24orka, ocekuje se 32
HDD:
Patriot Blast ssd 240
Sound:
pojma neam
Case:
Xigmatek Elysium
PSU:
Seasonic 850w
Optical drives:
pojma neam
Mice & keyboard:
Logi i Logi svasta
Internet:
Ikom 200Mbita
OS & Browser:
Win 7 x64
Other:
MONEY & PUSSY LOVER
Pa da. Najbolji trening je trening od 5 puta nedeljno, tipa pon - petak, a subota i nedelja dani za rast i izgradnju misica..
Upravo tako:)

To i svi preporucuju

i slicno i sam treniram:)

@Trogdor:Nemoj da mislis da je hemija lek,i da uzmes hemiju i odma ima da narastes i da izgeldas ko Svarc...To je zabluda,tek sa hemijom idu muke..Prvo mora da se vodi racuna o ishrani maximalno(znaci nema ono ko strejt,danas cu da pojedem burek a sutra opet pazim,jer na hemiji taj burek odmah se lepi),mora da se vodi racuna o broju kalorija i vrednosti namirnica(jer hemija NIJE CUDO),i na kraju i najvaznije,mora puno racuna da se vodi o zdravlju....
Muka je to:d

U nekim normalnim uslovima,hemiju bi trebalo da koriste samo PRO,ali posto ljudi kod nas vole hemiju,postoje dva tipa hemicara:Normalni i DEBILI(veca je ova druga grupa) na zalost,jer to su osobe koje u sebe trpaju sve i svasta jer zive u zabludi,znao sam gomilu slucajeva gde ljudi cuju nesto i tripuju da oce da uzmu to,a nemaju pojma ni sta je,ni sta treba da osete i da dobiju na hemiji i slicno...Normalni ljudi su ljudi koji vezbaju dugo,imaju izuzetno znanje iz oblasti nutristike,suplementacije i trening im je doveden do savrsenstva,i tek onda kad su u top formi a stagniraju,onda uzmu kuru,i to sa umerenim(normalnim dozama)cisto da bi probili barijere
Tada ja hemiju podrazvam:)

Ali uzeti Winstrol da ti da snagu,i skine salo,to nikako ne podrzavam:D:D:D
 

warmaster

Moderator
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.687
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
4690k 4.5ghz 1.25v EK custom
Motherboard:
Gigabyte Z97n Gaming5
RAM:
eXceleram 2x4Gb
VGA & cooler:
Gigabyte gtx970 itx
Display:
LG 42" LW4500 3D SBS
HDD:
Seagate Barracuda ST3000DM001
Sound:
Storm Sirus/Telefunken TLX 22/4 on Telefunken TA750
PSU:
SilverStone Strider 650W Gold
Mice & keyboard:
G105 MW3, Logitech G5
OS & Browser:
Win7 x64
Other:
Take me to the hospital
Slican trening ja sad pratim, malo drukciji raspored ;) I evo 4kg za mesec dana.. Doduse samo bez te subote, a pored tridze i bidze radim i podlakticu xD.

Pon - Grudi
Uto - Ledja
Sre - Ruke
Cet - Noge
Pet - Ramena
Sub i Ned odmor, i unosenje sto vise proteina zbog izgradnje misica..
S tim sto aktivno trbusnjake ubacujem u pon i pet..
 
Poslednja izmena:

Shiki

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
1.609
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
.
RAM:
4GB DDR3 1066MHz
Display:
LG LC55 42"
HDD:
Kingston V+ 128GB|WD GREEN 1TB (Icy Box)| 160GB WD Passport
Sound:
Logitech Z5500
Mice & keyboard:
Apple Magic Mouse|Apple Wireless Keyboard
Internet:
Cable 8096/384
OS & Browser:
Snow Leopard 10.6.6 :)
Other:
Macbook White Unibody
Da, ali moja ishrana je uzas :D , cevapi, pljeske, pilece belo, pomfri u izobilju i krkaj, sad pokushavam prvenstveno to da iskorigujem, pa cu nadam se krenuti uskoro opet sa vezbanjem, jer moram prvo da skinem koje kilo jer necu sa 93 kg da krenem da se pucam, prvo da spustim na jedno 85-86 pa onda da ne bi izgledao ko oni celavi dzukci :D

:wave:
 

BEGINER

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
1.740
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5 4440 @ 3.10GHz
Motherboard:
ASUSTeK COMPUTER INC. Z97-K
RAM:
16,0GB Kingston Crveni txn Proka
VGA & cooler:
1023MB NVIDIA GeForce GTX 750
Display:
Neka 24orka, ocekuje se 32
HDD:
Patriot Blast ssd 240
Sound:
pojma neam
Case:
Xigmatek Elysium
PSU:
Seasonic 850w
Optical drives:
pojma neam
Mice & keyboard:
Logi i Logi svasta
Internet:
Ikom 200Mbita
OS & Browser:
Win 7 x64
Other:
MONEY & PUSSY LOVER
Moj trening inace je ovakav

Pon:Grudi
Uto:Ledja+zadnej rame
Sre:Ramena(otkinem prednje srednje i trapez)
Cet:Ruke(biceps,triceps,podlaktica)
Pet:Noge
vikend odmor:)
To je kad sam na masi ili kad sam u formi pa odrzavam:)

Sad moj trening izgleda ovako

Pon:ujutru(izmedju 6-8)kardio 45 minuta popodne Grudi
Uto:isto samo jak intenzitet+Ledja
Sreda:Slab kardio intenzitet + Ramena
Cet:Ruke
Pet:Noge
viken pauza

Ishrana je samo proteini i masti:D:D
Pakleno,ali pada mast ko da sam na liposukciji:d:d
 

warmaster

Moderator
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.687
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
4690k 4.5ghz 1.25v EK custom
Motherboard:
Gigabyte Z97n Gaming5
RAM:
eXceleram 2x4Gb
VGA & cooler:
Gigabyte gtx970 itx
Display:
LG 42" LW4500 3D SBS
HDD:
Seagate Barracuda ST3000DM001
Sound:
Storm Sirus/Telefunken TLX 22/4 on Telefunken TA750
PSU:
SilverStone Strider 650W Gold
Mice & keyboard:
G105 MW3, Logitech G5
OS & Browser:
Win7 x64
Other:
Take me to the hospital
Moja ishrana se svodi na ovo

1 obrok 2 soljice ovsanih + 5belanaca + 1 zumance
2 obrok 200 g junetine ili teletine na rostilju + sargarepe 1-2+zelena salata+ 2 parceta razanog hleba i casa mleka
izmedju 2 i 3 obroka badem 50g
3 obrok 200 g piletine + pirinac 50g ili kuvani krompir + parce razanog hleba
4 obrok odma sto dodjem kuci pola sata nakon treninga neka riba + 1 solja mleka + 6 belanaca( ili 300 g pileceg belog mesa) + kuvani kromp ili parce razanog hleba i obavezno neko povrce kao brokoli ili zelenis neki
5 obrok tuna konzerva
6 obrok pred spavanje ella sir 150g

Doduse ovo radim da bih sto bolje ishranjivao misice.. Ako hoces da smrsas izbaci sve kalorijsko sto sam naveo xD
 

BEGINER

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
1.740
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5 4440 @ 3.10GHz
Motherboard:
ASUSTeK COMPUTER INC. Z97-K
RAM:
16,0GB Kingston Crveni txn Proka
VGA & cooler:
1023MB NVIDIA GeForce GTX 750
Display:
Neka 24orka, ocekuje se 32
HDD:
Patriot Blast ssd 240
Sound:
pojma neam
Case:
Xigmatek Elysium
PSU:
Seasonic 850w
Optical drives:
pojma neam
Mice & keyboard:
Logi i Logi svasta
Internet:
Ikom 200Mbita
OS & Browser:
Win 7 x64
Other:
MONEY & PUSSY LOVER
Pazi,postoji razlika izmedju mrsanja,i skidanja sala:)

Mrsanje je kad ti oces da skines kilazu da budes sto vitkiji,a skidanje sala je kad oces da ostane misic,i da ne budes vitak,vec da budes sto veci sa sto manjim procentom masti(ili ti BMI:D:D)

Sto se tvoje ishrane tice,odatle ja ne jedem nista sem tune i piletine i mesista,eventualno neke salata;)

Takodje jos mali hint za tvoju ishranu,unosis vise proteina i uh-a cini mi se nego sto telo moze da ti svari(osim ako nisi na hemiji),nemoj da gledas samo kolicinski da bude sto vise proteina,jer od ovih doza veci deo ti izbacis putem velike nuzde:d,buduci da telo(ako nisi na hemiji)moze da svari samo 30-35G proteina na sat
A tebi preporucujem ako oces kvalitetan misic,smanji te mlecne proizvode;)
 
Poslednja izmena:

warmaster

Moderator
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.687
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
4690k 4.5ghz 1.25v EK custom
Motherboard:
Gigabyte Z97n Gaming5
RAM:
eXceleram 2x4Gb
VGA & cooler:
Gigabyte gtx970 itx
Display:
LG 42" LW4500 3D SBS
HDD:
Seagate Barracuda ST3000DM001
Sound:
Storm Sirus/Telefunken TLX 22/4 on Telefunken TA750
PSU:
SilverStone Strider 650W Gold
Mice & keyboard:
G105 MW3, Logitech G5
OS & Browser:
Win7 x64
Other:
Take me to the hospital
Ma ella sir je sir koji sadrzi dosta proteina i sporo se vari (razgradjuje) te je odlican hranjenje misica preko noci ;) A solja mleka koja ima 0.5% mm se lako vari i odlican je izvor proteina :)
 

BEGINER

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
1.740
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5 4440 @ 3.10GHz
Motherboard:
ASUSTeK COMPUTER INC. Z97-K
RAM:
16,0GB Kingston Crveni txn Proka
VGA & cooler:
1023MB NVIDIA GeForce GTX 750
Display:
Neka 24orka, ocekuje se 32
HDD:
Patriot Blast ssd 240
Sound:
pojma neam
Case:
Xigmatek Elysium
PSU:
Seasonic 850w
Optical drives:
pojma neam
Mice & keyboard:
Logi i Logi svasta
Internet:
Ikom 200Mbita
OS & Browser:
Win 7 x64
Other:
MONEY & PUSSY LOVER
Slazem se,ali nije zlato sve sto se sija:)

Zaboravljas da je mleko puno laktoze i mlecne kiseline;)
 

Trogdor

PCAXE Member
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
286
Rezultat reagovanja
4
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom II X4 955 BE
Motherboard:
ASUS M3A78
RAM:
4GB DDR800
VGA & cooler:
GA 4850 Zalman edition
Display:
ASUS 222U
HDD:
640GB
Sound:
Integrated,NEO SWM22 Black
Case:
Aurora :)
PSU:
LC Power 550W
Optical drives:
Pioneer 112D
Mice & keyboard:
Logitech
Internet:
CABLE 6Mb/s
OS & Browser:
Win 7 64 Ultimate
Other:
Leadtek 2000 XP Expert
Evo mog treninga trenutno (inace stalno nesto menjam) :
Pon: Grudi,biceps
Uto: Noge,triceps
Sre: pauza
Cet: Ledja
Pet: Ramena
Na svakom treningu radim trbusnjake i ledjnjake,samo sto 2,3 puta nedeljno odradim stomak onako posteno,a 2,3 puta cisto odrzavam formu !
Vikend naravno pauza sto se teretane tice,ali zato subotom igram fudbal,i jos jedan dan u nedelji se bavim nekim sportom !
 
Vrh