• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

media player classic problem

Igoritza

PCAXE Member
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
290
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom 9850 BE + modded Intel stock cooler
Motherboard:
DFI LP UT 790FX-M2R
RAM:
2x2GB Kingston @1033Mhz
VGA & cooler:
Gainward 4850
Display:
LG L222WS
HDD:
Samsung 250Gb
Sound:
Bernstein audio module (uz plochu)
Case:
Blueberry Igoritza edition
PSU:
LC Power 550W
Optical drives:
Mrtvi Optiarc
Mice & keyboard:
Logitech UltraX Premium + Logitech RX1000
Internet:
SBB
OS & Browser:
Windows XP SP3
Other:
home made astal, mnogo gotivan
dakle - posle reinstall-a windows-a, stavio sam poslednji MPC i ponovo radi ono shto je radio i pre dve godine na starom XP-u -

prilikom pushtanja kratkog fajla, na primer - 15 sekundi, neki fun, ili slichno, podeshen je na repeat, dakle kad se klip zavrshi, krece iz pochetka.

posle svakog repeat-a, zamrzne se jedan frame, position bar pokazuje kao da klip ide, zvuk se chuje, ali je zamrznut.

i onda bizar - ugasim MPC, i program nestane, ali i dalje je prijavljen proces u TM-u, i bez ruchnog gashenja, nije u stanju da se ponovo pokrene program.

znam da sam ovo nekako reshio pre dve godine, ali me danas google ne voli kao pre dve godine.

treba mi repeat, za neke klipove, i opasno me mrzi da stalno vracam podeshavanja za repeat i idle, jel zna neko u chemu je problem ?
 

BigJoe

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
2.788
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i7-920 (D0) & TRUE Black + 2x Noctua P12
Motherboard:
Intel DX58SO
RAM:
3x2GB OCZ Reaper 1600 CL7
VGA & cooler:
ATi Radeon HD5850 by GA
Display:
SAMSUNG SM 206BW
HDD:
~3,5TB
Sound:
Realtek ALC889
Case:
CM Stacker 830 Black + X Craft 350 + SCYTHE KAZA MASTER
PSU:
TT ToughPower 1500W
Optical drives:
Lite-ON LH-20A1S & SAMSUNG SH-S223L
Mice & keyboard:
Logitech MX1000 + G500 + G11
Internet:
ADSL 4Mb/256Kb
OS & Browser:
Windows 7 x64
Other:
HTC Desire, iPod Classic Black 80GB
Stisnes O pa ides na Playback>Output i vidis kako ti je podesen DirectShow Video. Tu probaj razlicita podesavanja pa vidi sta se desava.
Ja nisam imao takav problem, mada ni ne koristim ponavljanje, ali sam tu resavao neke trivijalne probleme sa slikom ;)
 
Vrh