• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

PC Monitoring and Configuration Software potreban predlog za neki program

vladoloznica

PCAXE Member
Učlanjen(a)
11.08.2023.
Poruka
126
Rezultat reagovanja
33
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
i5 11600k + deepCool ak400
Motherboard:
Gigabyte z590 gaming x
RAM:
KINGSTON DIMM DDR4 8GB 3200MHz KF432C16BBA/8 Fury Beast RGB × 4 kom = 32gb
VGA & cooler:
ASUS TUF Gaming GeForce RTX™ 4070 Ti SUPER 16GB GDDR6X OC
Display:
Gigabyte g27q 27" qhd 144hz + Acer h277hu 27" qhd 60hz
HDD:
Kingston 2TB M.2 NVMe SKC3000S + Kingston 1TB M.2 NVMe SKC3000S + Kingston A400 SATA SSD 1TB
Sound:
Logitech PRO X Wireless
Case:
MS Industrial ARMOR V715 GAMING
PSU:
800W FSP Hydro PRO
Mice & keyboard:
Logitech PRO X Superlight & Logitech G915 TKL
Internet:
mts 70/8
OS & Browser:
win11 + opera
Pozdrav drugari,

Koristim program
PC Monitoring and Configuration Software - NZXT CAM
Svidja mi se sto na second monitoru dok igram mogu da pratim temperature i zauzece hardwera mog pc-a i to u mini modu ove aplikacije, tako da jos mnogo drugih stvari moze da stane na second monitor dok ste u gejmu..
Skoro sam update-ovao racunar i izmedju ostalog ubacio i5 11600k i sada mi nzxt ne ocitava ispravno zauzece mog procesora, prikazuje dosta manje... ranije sam isto ovaj program koristio sa drugim procesorom tacnije kompletno drugim kompom i sve je radilo kako treba... imate sliku u prilogu kako izgleda nzxt program + mini mod. Da li neko ima slican problem i da li postoji neki slican program koji isto ima mini mod da moze svasta ovako da se prati... Konkretno, igram csgo i isti ne dozvoljava overlay koji sam napravio u msi afterburner riva tuneru koji je full i koristim ga u drugim igricama.. Mada ovaj mini mod od nzxt nije samo za igrice, stoji mi stalno ukljucen na second m. i uvek imam uvid u temperature zauzece, kulere ram m. , itd.... a glavno je sto jako malo mesta zauzima....
Screenshot 2023-08-11 204547.png
 
Vrh