• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Preporuka rutera

keki22

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
28.01.2021.
Poruka
35
Rezultat reagovanja
18
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
i9 13900k
Motherboard:
MSI MAG Z790 Tomahawk WiFi, DDR5, s1700
RAM:
DDR5 32 GB
VGA & cooler:
RX 5500 XT
Display:
Tri philips monitora 273v i tesla tv 140 cm
HDD:
HDD 4TB HDD 2 TB SSD M2: SAMSUNG 990 PRO 1TB 3X M2 WD BlUE SNS70 1TB
Sound:
Focusrite scarlet 8i6
PSU:
Silverstone st 1000 PTS
Ekipo pozdrav svima i isprike adminima ako je tema na krivom mjestu.

Doma imam od svog providera optički internet brzinu 2 Gbit/s e sad zbog njihovih neki glupih pravila nedaju brigde mode sa time sam se pomirio.

Svakih mjesec dana provider pukne neki FR i svi uređaji na mreži mi ispadaju i onda sve moram ponovno postavljati.

Sad me zanima koji ruter bi mi preporučili da uzmem i zakacim na ovaj od providera moze cak i 10gbit ruter jer ću možda kroz godinu dana preci i na 10 gbit/s vezu.

Unaprijed se zahvaljujem...
 

keki22

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
28.01.2021.
Poruka
35
Rezultat reagovanja
18
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
i9 13900k
Motherboard:
MSI MAG Z790 Tomahawk WiFi, DDR5, s1700
RAM:
DDR5 32 GB
VGA & cooler:
RX 5500 XT
Display:
Tri philips monitora 273v i tesla tv 140 cm
HDD:
HDD 4TB HDD 2 TB SSD M2: SAMSUNG 990 PRO 1TB 3X M2 WD BlUE SNS70 1TB
Sound:
Focusrite scarlet 8i6
PSU:
Silverstone st 1000 PTS
Ekipo pozdrav svima i isprike adminima ako je tema na krivom mjestu.

Doma imam od svog providera optički internet brzinu 2 Gbit/s e sad zbog njihovih neki glupih pravila nedaju brigde mode sa time sam se pomirio.

Svakih mjesec dana provider pukne neki FR i svi uređaji na mreži mi ispadaju i onda sve moram ponovno postavljati.

Sad me zanima koji ruter bi mi preporučili da uzmem i zakacim na ovaj od providera moze cak i 10gbit ruter jer ću možda kroz godinu dana preci i na 10 gbit/s vezu.

Unaprijed se zahvaljujem...
Dodatno da napomenem na njega bi nakacio možda i svoj printer i jedan SSD da imam za neke fileove kojima bi mogao pristupati sa više uređaja u kući.
 
Vrh