• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Problem sa Hard diskom

Lacko

Newcomer
Učlanjen(a)
26.05.2023.
Poruka
1
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Pozdrav svima,novi sam clan i imam problem sa Racunarom tj. sa Hard Diskom.Uglavnom problem je u tomu da u toku igre(bilo koje igre koja se nalazi na HDD-u)ekran se samo freezuje na nekih 15-tak sekundi i onda ponovo odmrzne(imam i SSD particiju na kojoj je Windows),a u nekim slucajevima se desava da mi se igra crashuje pritom da ne izbaci nikakav prozor sa bilo kakvom greskom.U task manageru vidim da HDD ide na 100% usage,dok su ostale komponente sve uredu rekao bih.(Od komponenti imam Napajanje 500w,rx 560 4gb,ryzen 5 1600,16 gb ram 3200mhz(ne znam tacno proizvodjace komponenti)).P.s. Windows 10 Pro 64-bit i svi drajveri su azurirani na najnovije,a i hard disk sam defragmentovao kao i proveravao da li ima nekih virusa i cist je(kupljen je pre 6-12 meseci).Ako zna neko do cega moze da bude bio bih veoma zahvalan.
 
Vrh