• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

RFonline

warmaster

Moderator
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.687
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
4690k 4.5ghz 1.25v EK custom
Motherboard:
Gigabyte Z97n Gaming5
RAM:
eXceleram 2x4Gb
VGA & cooler:
Gigabyte gtx970 itx
Display:
LG 42" LW4500 3D SBS
HDD:
Seagate Barracuda ST3000DM001
Sound:
Storm Sirus/Telefunken TLX 22/4 on Telefunken TA750
PSU:
SilverStone Strider 650W Gold
Mice & keyboard:
G105 MW3, Logitech G5
OS & Browser:
Win7 x64
Other:
Take me to the hospital


MMORPG igra, po meni jedna od najboljih u ovom zanru iako je F2P. Odlican spoj dve odlicne igre Requiem Bloodymare i Cabal, daju izvanredan gameplay, bogatstvo grafike, odlicnih animacija i borbi. Postoje 3 rase (kao Horde i Alliance u WoW-u), Bellato, Cora i Accretians. Svi poticu od ljudi, ali su morali da se presele sa maticne planete jer ju je unistio virus. Bellato su midget ljudi koji su se preselili na planetu jake gravitacije te su zbog toga manjeg rasta, veoma intaligentna rasa, odlicni u tehnologiji. Cora su ljudi normalnog rasta, kultni i veruju da je broj 10 resenje za sve. Accretian su roboti sa ljudskim mozgom, tj razvili su taj oblik zivota zbog samog virusa koji je unistio zemlju. Svaka rasa ima svoju prednost. Recimo bellato imaju MAU jedinice, tj nesto kao Mecha unit koji mogu da voze, unapredjuju po zelji, popravljaju, itd. Cora imaju najjace Mage-ove u igri, a posebno se istice Summoner koji moze da prizove summon da mu pomaze u igri koji se takodje leveluje. Accretian su rasa koja nema mage-a iz ocitog razloga, ali su zato napredniji sto se tice defence-a, mogu da idu u siege mode gde su nepokretni ali imaju stravican dmg i gunner im je najjaci u celoj igri.
Od mene samo reci hvale za ovu igru, i nadam se da je nece pokvariti kao Requiem sa gomilom bespotrebnih CS item-ova ^^
 

warmaster

Moderator
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.687
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
4690k 4.5ghz 1.25v EK custom
Motherboard:
Gigabyte Z97n Gaming5
RAM:
eXceleram 2x4Gb
VGA & cooler:
Gigabyte gtx970 itx
Display:
LG 42" LW4500 3D SBS
HDD:
Seagate Barracuda ST3000DM001
Sound:
Storm Sirus/Telefunken TLX 22/4 on Telefunken TA750
PSU:
SilverStone Strider 650W Gold
Mice & keyboard:
G105 MW3, Logitech G5
OS & Browser:
Win7 x64
Other:
Take me to the hospital
Evo malo videa ;)



Jos jedna odlicna delatnost igre, chip wars ;)



Evo malo i da vidite MAU tj. mecha units ^^

 
Vrh